fbpx
Close

Endise koondislase ettevõttest saab “Kuldse geimi” küsimusmängu toetaja

Foto: PVK Trading

Sellest nädalast liitub iganädalase taskuhäälingusaate “Kuldne geim” toetajatega Teamshield.com, mida juhib Eesti koondise endine põhitegija Jaanus Nõmmsalu. Teamshield paneb igal nädalal küsimusmängu võitjale välja eraldi saate tarbeks loodud särgi.

“Otsisin endale vaikset üleminekut spordist tavaellu, sest vanus pressis peale ja tahtmist ka enam juurde ei tulnud,” meenutab Nõmmsalu seitsme aasta tagust aega, kui sai oma ettevõttele alus pandud. Eesmärk õnnestus Nõmmsalul edukalt saavutada, sest 2016. aastal, kui ta lõpuks karjäärile joone alla tõmbas, oli töötav firma juba üles ehitatud.

Algselt Itaalia spordiriiete maaletoomisega alustanud ettevõte lisas peagi valikusse reklaamriided ja alustas ka trükiste pakkumisega. “Peagi saime aru, et kuidagi peab erinema ning leidsime lahenduse omanäoliste ja eridisainiga spordiriiete tootmiseks. Kaks aastat tagasi vahetasime brändi nime Teamshieldiks ja püüame sellega nüüd jõuda inimesteni Eestis ja Soomes. Müüme ennekõike disainriiet ja ideed olla isikupärane, erineda teistest,” ütleb 38-aastane pärnakas.

Teamshieldi tuntumate klientide hulka kuuluvad möödunud hooaja Eesti meister Pärnu Võrkpalliklubi, karikavõitja Saaremaa Võrkpalliklubi, korvpalliklubi Valga/Valka, käsipalliklubid HC Kehra ja HC Viljandi. Soomes toimib koostöö Vantaa Ducki võrgumeeskonnaga ja üks osa varustusest sai tehtud ka Soome meisternaiskonnale Salo Viesti. “Fakt on see, et toode peab olema korralik, kuna konkurents on tänapäeval tihe.”

Soome turul aitas Nõmmsalul jala ukse vahele saada endine koondisekaaslane ja hea sõber Eerik Jago.

“Eks eraettevõtja elul on oma plussid ja miinused. Ainult Pärnu linnas toimetades oleks pidanud ammu äri kinni panema. Isegi Eesti turg on ju tegelikult väike. Täna müüme 30-35 protsenti oma toodangust tänu Eerikule Soome. Olime Eerikuga koondises aastaid toakaaslased ja kui mul tekkis idee Soome laieneda, kargas pähe just tema nimi, kuna ta oli Soomes mänginud. Ju siis sattus õige hetk olema, sest ta oli nõus. Eerik on hea müügimees ja saab oma tööga suurepäraselt hakkama,” kiidab Nõmmsalu.

Pakutavate toodete ja võimalustega on võimalik tutvust teha kodulehel Teamshield.com. Lisainfot saab aadressil info@pvktrading.eu või telefonil 56287666.

Loe ka: Podcast “Kuldne geim” | Mis aitaks meie naiste võrkpalli edulool jätkuda ja kas Eesti meeskond on mõõnast välja tulnud?

 

scroll to top