fbpx
Close

Esimene paljudest? Eesti koondislase hooaeg kuulutati lõppenuks

Friedrichshafenit tänavu enam mängimas ei näe. | Foto: CEV

Saksamaa võrkpalli kõrgliiga juhatus teatas täna õhtupoolikul, et ametlikke mänge kohalikes liigasarjades koroonaviiruse leviku tõttu sel kevadel enam ei mängita.

Otsus tähendab ühtlasi, et Friedrichshafeni nurgaründajast Martti Juhkamist, kes pidi nädalavahetusel kohtuma tühjade tribüünide ees Cedric Enardi juhendatava Berliiniga, saab esimene välismaal mängiv Eesti võrkpallur, kelle hooaeg on saanud ametlikult läbi. Täpsema info järgnevate sammude kohta saab Juhkami homme hommikul, mil klubi meeskonna kokku kutsub.

Uudises lisatakse, et tänavu jäetakse meestel ja naistel Saksamaa meistritiitel välja andmata. Samuti ei lange keegi kõrgliigast välja. Liiga juhid teatasid pressiteates, et praegu töötatakse välja plaani, kuidas meistrivõistlustel mängivatele klubidele piletitulust saamata jäävaid tulusid kompensatsiooni näol vähemalt mingis ulatuses välja maksta.

Tõenäoliselt tulevad sakslaste kombel lähiajal veel mitmed riigid hooaja lõpetamise teatega välja. Näiteks Itaalias, Prantsusmaal, Belgias ja Soomes on sel nädalal eestlaste osalusel toimuma pidanud mängud teadmata ajaks edasi lükatud. Infot pole veel tulnud aga Türgi kohta, kus pole testimisega nii tõsiselt tegeletud nagu enamikes Euroopa riikides.

scroll to top