fbpx
Close

Finaalis suurepärase etteaste teinud Mart Naaber: arst saab küll väga kurjaks

Mart Naaber rünnakul. | Foto: SK Duo

Värskelt lõppenud Credit24 Meistriliiga finaali üheks suurimaks üllatajaks oli Mart Naaber, kes aitas Tartu 3:2 võiduni tiitlikaitsja Saaremaa üle.

Poolteist kuud sõrmeluu purunemise tõttu palliplatsilt eemal olnud ja veel eilegi sõrme sidemes hoidnud temporündaja sõnas Võrkpall24’le antud intervjuus, et mäng oli väga raske, eriti viies geim.

“Mäng oli raske, isegi väga raske, eriti viies geim. Juhtisime 12:7 ja siis ma ei tea mis juhtus. Ei oska öelda kas kartsime võita või oli asi milleski muus. Lõpp hea, kõik hea,” ütles 212-sentimeetrine mängumees.

“Kui sa oled poolteist kuud eemal, mitte midagi muud ei saa teha, kui trennis poistele palle ette visata, siis ilmselgelt tahad platsil olla ja mehetegusid teha. Ehk oli mängunälg üks põhjuseid miks Andrei (Ojamets – toim.) mind mängu pani,” lisas 10 punkti toonud keskblokeerija.

Mängumehe sõnul sõrm tema mängu ei häirinud, kuid arsti külastada ei julge.

“Sõrm ei andnud üldse tunda ega hoidnud mind tagasi. Mõtlesin, et kui pall läheb läheb pihta, pole midagi parata. Emotsioon oli lihtsalt nii suur. Pooleteise nädala pärast pean arsti külastama ja ma olen kindel, et ta saab kurjaks, sest keelas mul bloki ja ülaltsöödu ära. Ei tea kas julgengi minna,” naljatles 26-aastane Naaber.

Mängust esile ta eraldi kedagi ei tõstaks vaid ütles, et meeskond tegi kollektiivselt head tööd.

“Keda esile tõstaks…iseennast (naerab). Nali naljaks, tegelikult tegi terve meeskond väga hea esituse. Sama hooga edasi, järgmise tiitli nälg on juba suur,” ütles ta lõpetuseks.

scroll to top