fbpx
Close

FOTOD | Jurmala EM-il kerkisid esile 70 sangarit, keda Läti alaliit südamest tänab

Jurmala EM-i peaväljakul tuli teha suur töö ära, et liiva peal mängimine taas rannavolle moodi tunduks. | Foto: Läti võrkpalliliit

Jurmalas jätkuvatel rannavolle Euroopa meistrivõistlustel naasetakse täna mängima rannas asuvatele põhiväljakutele, mis veel üleeile õhtul olid mattunud vee alla ja tundusid pikemaks ajaks mängukõlbmatud.

Nagu võrkpallisõbrad teavad, jäeti neljapäeval tormi tõttu kõik mängud EM-il ära, eile peeti matše aga Jurmala rannast kümne kilomeetri kaugusel asuvas rannavollekeskuses.

“Tänavune aasta on olnud väljakutseid täis. Ka meie rannavolleturniir koges tohutut väljakutset, mida meist keegi planeerida ei oska – loodus!” kirjutab Läti võrkpalliliit eileõhtuses sotsiaalmeedia postituses.

Postituses jätkatakse: “Kui me neljapäeval hommikul ärkasime ja nägime, mida loodus on meie väljakute ja areenidega teinud, oli väga kurb tunne. Kõik me mõtlesime, kas turniir saab üldse jätkuda. Reedest, 18. septembrist, kujunes aga üks ajalooline päev, mil umbes 70 inimest võtsid meiega ühendust, et aidata võistluspaik taas korda seada. Nad ei nõudnud vastutasuks midagi! Nende inimeste ainus soov oli aidata sel võrkpallipeol jätkuda. Spordikooli õpilased, võrkpallurid, harrastajad, lihtsalt sõbrad ja toetajad – nad kõik aitasid meil ühe väga pika päevaga areeni uuesti korda seada. Suur aitäh teile!”

Šis 2020.gads visā pasaulē ir bijis izaicinājumu pilns, taču neviens izaicinājumu plūsmu nav apturējis konkrētā punktā….

Posted by Latvijas Volejbola Federācija on Reede, 18. September 2020

scroll to top