fbpx
Close

Fotod | Kas 23. jaanuarist saab Eesti võrkpallis “vale särgi päev”?

Eddie Rivera Siim Ennemuisti särgiga. | Foto: Karl Rinaldo

Saaremaa Võrkpalliklubi kolmapäevases mängus Tallinna Selveriga võis üle pika aja näha väljakul numbrit “17”, millel on selja peal nimi “Ennemuist”.

Paraku pole meeskonna temporündaja Siim Ennemuist vigastuspausilt niipea naasmas, samuti ei olnud tegu tema Ladina-Ameerika sugulasega. Särki kasutas hoopis võistkonnakaaslane Eddie Rivera, kes oli oma võistlusvormi unustanud Kuressaarde.

“Hetkel on Eddie karistuse suurus menetlemisel. Kindel on see, et puhta nahaga ta ei pääse,” naeris Saaremaa kapten Siim Põlluäär olukorda kommenteerides.

Huvitaval kombel polnud Rivera kolmapäeval ainus Eesti võrkpalliga seotud inimene, kes mängusärgi koju unustas. Poola meisterklubis Belchatowi Skras mängiv Renee Teppan võttis nimelt tähtsaks karikamänguks Kedzierzyn-Kozle Zaksaga kaasa kogemata kodumeeskonna vormi, kuigi mäng peeti võõrsil.

“Ega selline sündmus eriti meeldiv ole,” tunnistas Teppan. “Sidemängijal Grzegorz Lomaczil oli kaks särki kaasas ning tema numbrist “15” tehti “5”, kuigi ma ise mängin ju hoopis “3” all. Lühikesed püksid sain noorelt temporündajalt, number pandi seal kinni musta kinesioteibiga.”

Kuna haruldased, ent süütud unustamised sattusid ühe päeva peale, võiks ehk tulevikus 23. jaanuarist tehagi Eesti võrkpallis ametliku “vale särgi päeva”. Kui mängijatele ja pealtvaatajatele pakuks taoline ettevõtmine kindlasti lõbu, siis kohtunikud vaevalt seda päeva ootaks.

Renee Teppan mängis kolmapäeval Grzegorz Lomaczi särgiga. | Foto: ekraanitõmmis mängu ülekandest

 

View this post on Instagram

 

#4yearschallenge #PucharPolski ? #goSkra

A post shared by PGE Skra Bełchatów ? (@pgeskra) on

scroll to top