fbpx
Close

Fotod | Tallinna kesklinnas avati uhke rannavollekeskus, esimesteks võitjateks Arak ja Allik

Karli Allik võitis esmalt koos Argo Arakuga paarismängu ning vedas seejärel ka Metro Capitali võistkonna triumfini. | Foto: Marek Metslaid

Eile avati Suur- ja Väike-Ameerika tänava vahel asuval lastestaadioni alal Tallinna Spordi- ja Noorsooameti, Tallinna Kesklinnaosa Valitsuse, Tallinna Võrkpalliklubi, kinnisvaraarendaja Metro Capitali ja Eesti Võrkpalli Liidu koostöös uus rannavõrkpalli keskus, mis sai nimeks Metro Capital Arena. 

Uue keskuse meeleolukas avamängus alistasid Argo Arak ja Karli Allik 2:1 Aleksei Povjakeli ja Maksim Petrovi. Teises mängus tunnistas Eesti Võrkpalli Liidu ja võrkpallisõprade võistkond eesotsas alaliidu presidendi Hanno Pevkuriga hea meelega Metro Capitali võistkonna paremust.

Keskuses on kuus rannavõrkpalli väljakut ja seda hakkab haldama Tallinna Spordi- ja Noorsooamet koostöös Tallinna Võrkpalliklubiga. Kõik huvilised on oodatud väljakuid kasutama seni, kuni suvi kestab. Kontakti saab väljakute broneerimiseks meiliaadressil noored@volleyball.ee. Varasemalt asus analoogne rannavolle keskus Mustamäel Tallinna Majanduskooli kõrval, ent sinna asuti ehitama uut staadionit.

Rannavõrkpalli väljakud on üheks osaks Lastestaadioni alal asuvast spordi- ja aktiivse ajaveetmise keskusest, kus lisaks vollele on võimalik mängida ka korvpalli ja lauatennist. Samale territooriumile on rajatud ka kogukonna aed.

scroll to top