Friedrichshafeni suurim konkurent kukutas Juhkami tööandja Saksamaa karikavõistlustel konkurentsist

Martti Juhkami rünnakul. | Foto: Wilhelm Wölper/Bundesliga koduleht

Nädala keskel pidasid Eesti koondislane Martti Juhkami ja tema koduklubi Friedrichshafen Saksamaa karikavõistlustel veerandfinaalmängu koduse liiga suurima konkurendi Berliini Recycling Volley’ga ning pidid vastu võtma 0:3 (20:25, 21:25, 22:25) kaotuse, millega langeti konkurentsist.

Koduplatsil 3200 pealtvaataja ees peetud kohtumises tegi Rakverest pärit nurgaründaja kaasa kogu mängu ja tõi 8 punkti (0). 31-aastane mängumees sai 19 tõstet, millest suutis punktiks realiseerida 7 (37%), lisaks sai ta kirja ka ühe punktiväärilise sulustamise. Kaotajate parimaks kerkis Rares Balean, kes tõi 12 punkti (+3).

Berliini resultatiivseim oli 16 punktiga (+10) Samuele Tuia.

Lisaks Berliinile pääsesid Saksamaa karikavõistlustel poolfinaali Karli Alliku endine leivaisa Düren, kes alistas 3:1 Frankfurti ja Rottenburg, kes seljatas tulemusega 3:1 Gieseni. Sarnaselt veerandfinaaliga, selgitatakse nii poolfinaali kui ka finaali võitja ühe mänguga.

Poolfinaalid mängitakse 8. detsembril. Kes kellega finaali pääsemise eest võitlema hakkab, selgub homsel loosimisel.

Täna on Juhkami ja Friedrichshafen võistlustules meistrivõistluste raames, kui võõrustatakse Rottenburgi.