fbpx
Close

Galatasaray’le 29 punkti toonud Venno: euromäng oli veel jalgades

Oliver Venno rünnakul. | Foto: CEV

Türgi kõrgliigas sai eile raske võidu Oliver Venno koduklubi Istanbuli Galatasaray, kui võõral väljakul oldi 3:2 (21:25, 25:15, 27:25, 17:25, 15:11) paremad Tokati meeskonnast.

Eesti koondislane oli taas pidurdamatus hoos, tuues Galatasaray parimana 29 punkti (+21). Lisaks kanti Tartust pärit mängumehe arvele üks äss. Blokiga sedapuhku punkte tuua ei õnnestunud. Tavapäraselt suurt rünnakukoormust kandnud Venno sai 44 tõstet, millest realiseeris 28 (64%). Tokati suurimaks skoorijaks kerkis sarnaselt Vennole 29 silmaga (+18) Okello Daudi.

Venno tõdes, et viimasest euromängust Aalsti Lindemansiga (mäng toimus neljapäeval – toim.) oli väsimus veel jalgades, kuid kohale sõitnud Galatasaray fännid aitasid sellest üle olla.

“Mäng oli väga raske, kuna euromäng oli veel jalgades, aga väsimusest aitasid üle olla 300-400 Galatasaray fänni, kes lõid võimsa meeleolu. See sundis meid rohkem pingutama. Oli teada, et midagi kerget sellest mängust oodata pole,” sõnas 409 punktiga Türgi liiga suurima punktitooja troonil paiknev Venno.

Eestlasele omaselt oma esitust Venno ületähtsustada ei soovinud, kuid hoolimata väsimusest jäi ta oma mänguga rahule.

“Eks alati saab paremini, aga ma arvan, et tegin täitsa hea mängu. Kõige tähtsam on see, et võitsime,” ütles ta.

Liigatabelis jätkab Galatasaray neljandal kohal, olles kogunud 36,14 silma. Tokat asetseb 31,02 punktiga 7. real.

Loe ka: Üleplatsimees Täht vedas Izmiri järjekordse võiduni

scroll to top