fbpx
Close

Gargždai liider Artur Vincelovic: iga geimi keskel algas katastroof, homme aga läheme pronksi võtma

Artur Vincelovic. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Credit24 Balti liigas peetakse täna ja homme otsustavaid kohtumisi, kui selgitatakse välja baltikumi parim volleklubi. Esimesena pääses finaali TalTech, kes oli Pärnust üle tulemusega 3:0. Teise kullamatšile pääseja selgitasid kodumeeskond Tartu Bigbank ja esimese Leedu klubina finaalturniirile jõudnud Gargždai Amber-Arlanga. Finaali pääses oodatult suurfavoriit Tartu tulemusega 3:0 (25:18, 25:18, 25:15)

Gargždai rünnakuliider Artur Vincelovic nentis mängu järel, et Tartu mängis täna hästi. “Neil oli hea serv, raske oli vastu võtta ja sealt rünnakule jõuda. Geimi keskpaigani me ei mänginudki tegelikult halvasti, aga sealt algas igas geimis katastroof. Tartul on ka rohkem kogemust ja raske oli nende vastu mängida.”

Vincelovic rääkis ka, et Ukrainas alanud sõda mõjub kõvasti nelja ukrainlasest leegionäri olekule ja kandub edasi tervele tiimile. “Loeme pidevalt uudiseid ja näeme nende murelikke nägusid. Neil on raske seda infot niisama eemale jätta, see tuleb meeste peades platsile kaasa,” kirjeldas leedukast nurgaründaja.

Homset pronksimatši Pärnu vastu lähevad Gargždai mehed Vincelovici sõnul kindlasti võitma: “Tahame seda medalit võtta. Peame lihtsalt paremini mängima kui täna.”

scroll to top