fbpx
Close

Hääle kaotanud Sepp: mul on väga hea meel, millist tööd Ioannis on poistega teinud

Saaremaa Võrkpalliklubi. | Foto: Saaremaa Võrkpalliklubi Facebooki leht

Saaremaa Võrkpalliklubi pääses klubi kolmandal tegutsemisaastal esmakordselt eurosarjas veerandfinaali, alistades CEV Challenge Cupi korduskohtumises võõrsil  3:1 (25:20, 25:19, 19:25, 25:16) Hispaania liiga liidri Almeria. Järgmises ringis kohtuvad saarlased juba Euroopa paremikku kuuluva Milanoga.

“Pole paha!” kõlas meeskonnale kõvasti kaasa elanud ja seeläbi hääle kaotanud mänedžeri Hannes Sepa suust pärast mängu. “See oli super emotsioon. Kahe nädala pärast kutsume kõiki Itaaliasse ja 4. märtsil Kuressaare spordihoonesse, kui paneme lisatrübiini püsti ja taraflexi maha.”

“Me olime selleks mänguks valmis ja tahtsime seda võitu. Pandi küll lennuki üks mootor kinni ja fännid saali nurka puuri istuma, aga sellest kõigest ei piisanud – ikkagi saime edasi! Ma tooksin esile kogu meeskonna. Mul on väga hea meel, millist tööd on Ioannis (Kalmazidis) poistega teinud. See on super. Ma arvan, et me saame itaallastega mängu näol pakkuda võrkpallisõpradele suurepärase võimaluse nautida ilusat võrkpalli. Muidugi on meil ka šanss Milano vastu. Meil pole mingit pinget peal, läheme täiega mängima ja nautima. Meie kodus läheb neil raskeks,” lubas klubi mänedžer Sepp.

scroll to top