fbpx
Close

Hannes Sepp: oleme järgemööda asju klaarima hakanud, ent vajame veel hapnikku

Saaremaa Võrkpalliklubi. | Foto: Alan Mehik/Saaremaa VK

Saaremaa Võrkpalliklubi juht Hannes Sepp avaldab lootust, et võistkond suudab finantsprobleemid lahendada ning nurgaründaja Evandro Dias Souza ja sidemängija Nikodem Wolanski kõrval rohkem mängijaid meeskonnast ei lahku.

Kui Souza siirdus nädalapäevad tagasi Kreeka meistriliiga meeskonda Thessaloniki PAOK-i, siis Nikodem Wolanskist sai selle nädala teises pooles Poola kõrgliigaklubi Olsztyni mängija.

Võrkpall24 uuris laupäeva hommikupoolikul Sepalt, kas meeskonna olukord on võrreldes paari päeva taguse ajaga paranenud? “Meil on tekkinud kindlus, et saame asjad korda. Teeme kõvasti selle nimel tööd ja oleme järgemööda asju ka juba klaarinud, ent vajame veel hapnikku, kuniks kõik laheneb. Klubi poolehoidjate annetused ning meeskonna toetajate ja Saaremaa valla abi on hetkel ülioluline. Oleme saanud vallalt suusõnalise kinnituse, et nad tulevad meile appi.”

“Tahaksin loota, et rohkem mängijaid klubist ei lahku,” lisas Sepp, kelle sõnul on olukorra lahenemisel plaanis palgata meeskonda enne üleminekutähtaja lõppu ehk 5. veebruari nii Souzale kui ka Wolanskile asendus.

scroll to top