fbpx
Close

Haruldane hetk: Eesti võrkpallur pääses jalgpalli kõrgliigas sümboolsesse koosseisu!

Alari Saar Premium liiga sümboolses koosseisus. | Foto: Premium liiga

Rakvere Võrkpalliklubi libero Alari Saar mängib teatavasti suviti hobikorras jalgpalli. Möödunud nädalal õnnestus Kuressaare meeskonna äärekaitsjal mäng FC Flora vastu sedavõrd hästi, et ta valiti esmakordselt Premium liiga vooru sümboolsesse koosseisu.

Amatöörmeeskond Kuressaare kaotas küll kohtumise 0:4, kuid saarlane hoidis oma äärel olukorra kontrolli all ega lasknud Flora mängijal Vlasi Sinjavskil ohtlikke momente tekitada.

FC Kuressaare peatreener Jan Važinski ütles intervjuus Saaremaa Spordisõbrale, et Alari Saar on sportlane selle sõna kõige paremas tähenduses. “Nädal aega tagasi oli ta alles kaitseväes, nädala algul haige ja väga vähe trenni teinud, aga tahtejõud on nii suur. Alaril on väga head füüsilised omadused ja ta võttis Sinjavski täielikult maha. See mees ei teinud selles mängus midagi, sest sai Alarilt keha ja mööda ka ei jooksnud,” kiitis Važinski.

23-aastane Saar naaseb võrkpalli juurde reeglina suve lõpus ehk enne jalgpallihooaja lõppu, sest võrkpallimängu eest teenib ta ka natuke raha. Tõsi, tänaseks pole veel selge, kus Saar uuel hooajal mängib. Tema senine koduklubi Rakvere ei pruugi tegevust jätkata.

scroll to top