fbpx
Close

Hollandi koondise varumees kergitas Perugia kolmandaks, Täht väljakule ei pääsenud

Sjoerd Hoogendoorn rünnakul koondisekaaslase Thijs Ter Horsti vastu, kes kogus eile 8 punkti (-1). | Foto: Perugia koduleht

Itaalia võrkpalliliigas teenis nädalavahetusel järjekordse võidu Robert Tähe koduklubi Perugia, kes alistas kodus 3100 pealtvaataja ees 3:0 (14, 18, 18) Ravenna.

Itaalia tippklubi resultatiivseimaks kerkis 14 punktiga (+6) hollandlasest diagonaalründaja Sjoerd Hoogendoorn, kes asendab juba mitmendat nädalat vigastuspausil olevat Serbia tähte Aleksandar Atanasijevici. 27-aastane Hoogendoorn, kes oli sügisesel EM-il Hollandi koondises Nimir Abdel-Azizi kõrval selge varumees ja pääses näiteks mängus Eestiga väljakule vaid servima, valiti ka kohtumise parimaks.

Wilfredo Leon lisas võitjatele 13 punkti (+10) ja teine nurgaründaja Filippo Lanza 7 punkti (0). Lanza realiseeris 15 tõstest vaid 4 (27%), samas servi võttis ta vastu eeskujulikult (78%). Robert Täht eile mänguaega ei teeninud, küll aga pääses kõigis geimides vahetusest väljakule ukrainlane Oleg Plotnitski, kes realiseeris neljast tõstest ühe. Ravenna tulemuslikem oli Sharone Vernon-Evans 9 punktiga (-1).

Et Trentino kaotas eile 1:3 Modenale, kerkis Perugia tabelis kolmandaks, olles kogunud 19 punkti. Tõsi, Trentino on pidanud neist ühe kohtumise vähem. Kindla liidrina jätkab tiitlikaitsja Civitanova Lube.

Tabeliseis. | Allikas: liiga koduleht
scroll to top