Saare koduklubi kaotas liidrikoha eestlase endisele meeskonnakaaslasele, saarlaselt hoolimata vähesest mänguajast korralik esitus

Saint-Quentin (Kevin Saar nr. 3). | Foto: klubi Facebooki leht

Eile oli ainsa eestlasena võistlustules Kevin Saar, kelle tööandja Saint-Quentin kaotas Prantsusmaa esiliigas liidrite heitluses 0:3 (23:25, 22:25, 21:25) Saint-Nazairele.

Kui viimatises Saint-Quentini 3:0 võidumängus Plessis Robinsoni üle saarlane mänguaega ei teeninud, siis eile tuli ta vahetusest platsile teises geimis ja mängis kogu kolmanda vaatuse. Nurgaründaja tõi ühe geimiga 8 punkti (+6), millest kõik tulid rünnakuga. Saar sai 14 tõstest, millest realiseeris 8 (57%). Kaotajate parimaks kerkis diagonaalründaja Strahinja Brzakovic, kes tõi 10 punkti (-1).

Saint-Nazaire resultatiivseim oli 20 punktiga (+13) Malick Frederick. Mullu Pärnu Võrkpalliklubi Eesti meistriks tüürinud Toms Švans tegi samuti korraliku esituse, tuues võitjate teise punktikütina 11 silma (+6). Saar ja Švans mängisid koos viimati kaks hooaega tagasi just Pärnu ridades.

Liigatabelis vahetasid võistkonnad omavahel kohal, kui liidriks tõusis Saint-Nazaire 15 punktiga. Saint-Quentinil on teisena 12 punkti.

Järgmise mängu peab eestlase leivaisa 28. novembril, kui kodus kohtutakse viiendal kohal oleva Cambrai meeskonnaga.