fbpx
Close

Iga särk omamoodi! Saaremaa Võrkpalliklubi vormil peitub sponsorlogode asemel väärikas ajalugu

Saaremaa Võrkpalliklubi uue hooaja meeskond. Nagu pildilt näha võib, on iga mängija särgi küljel omamoodi muster. | Foto: klubi koduleht

Saaremaa Võrkpalliklubi tutvustas eelmise nädala teises pooles oma uue hooaja mänguvormi, kus iga mees esindab justkui üht kihelkonda. Sponsorlogosid särkidelt aga ei leiagi, sest klubi toetajad tulid huvitava ideega kenasti kaasa.

“Tahtsime teha midagi teistmoodi,” märkis Saaremaa võrkpalliklubi mänedžer Hannes Sepp intervjuus Saaremaa Spordile. “Kõik klubi toetajad on Saaremaa patrioodid ja mõtlesime, kuidas kodusaart veelgi paremini esile tõsta. Nii saidki meeste särgid pisut ajaloohõngulised, sest maakonna kihelkonnad on eraldi iga mängija särgil vastava mustriga välja toodud. Lisaks rinnal olevale “Visit Saaremaale” on särgil veel vaid klubi logo ja Saaremaa vapp.”

Ühtegi tavapäraselt särgil ilutsevat sponsorreklaami Saaremaa võrkpalliklubi mängijate särkidel tänavu pole. Sepa sõnul piisab, kui vajalikud toetajate reklaamid on mängu ajal saalis reklaamplakatitel.

Nii on Henri Treialil Anseküla, Harri Palmaril Jämaja, Beau Grahamil Mustjala, Taavi Preil Kaarma, Reto Giegeril Kihelkonna, Artis Caicsil Karja, Javier Jimenezil Kärla, Helar Jalgil Valjala, Rauno Tammel Kaarma, Robin Albal Kärla, Mart Toomil Kihelkonna, Daniel Macielil Pöide, Markus Uuskaril Püha, Johan Vahteril Jaani ja Alari Saarel Muhu kihelkonna motiividega särk.

Täispikkuses originaalartikli leiab Saaremaa Spordi veebilehelt.

scroll to top