fbpx
Close

Iisraeli sidemängija: olen üllatunud, sest ma pole kunagi sellises atmosfääris võrkpalli mänginud!

Michael Milstein | Foto: Karl Rinaldo

Iisraeli võrkpallikoondise sidemängijal Michael Milsteinil jagus Eesti võrkpallikoondise ja -publiku kohta vaid kiidusõnu.

Eesti alistas Kalevi spordihallis täismaja ees peetud kohtumises Iisraeli 3:0 ja kerkis EM-valikgrupi ainuliidriks.

“Melu oli siin tõesti midagi erilist. Ma pole kunagi sellises atmosfääris võrkpalli mänginud. Saal oli puupüsti täis ja kõik sinisärgid elasid omadele kaasa. Olen positiivselt üllatunud,” sõnas 190-sentimeetrine Milstein, kes esindanud koondist seitse aastat.

“Mängijatest avaldasid mulle muljet number 9 (Robert Täht) ja number 11 (Oliver Venno). Nad tegid lihtsalt fantastilise partii!” tunnustas 25-aastane mängumees.

Milstein lisas, et ootas oma meeskonnalt siiski tugevamat vastupanu.

“Arvasin, et oleme võimelised tasavägisema mängu pakkuma. Me ei suutnud kohtumist kontrollida. Kõik Iisraeli mängijad suudavad võrreldes tänasega (eilsega – toim.) paremini mängida. Peame olema rohkem fokusseeritud. Nüüd on mõni päev aega, et kordusmängus end paremast küljest näidata,” lisas Milstein.

Tõele au andes tuleb lisada, et isegi kui Iisrael kodumängus oma etteastet parandab, ei pruugi see tulemuse osas muutust tuua, sest ka Eesti ei teinud eile sugugi oma parimat mängu. Näiteks Robert Täht, keda Milstein kiitis, realiseeris rünnakuid 48-protsendiliselt ja võttis servi vastu 58-protsendilise täpsusega. Parematel päevadel on meie nurgamees võimeline mõlemaid numbreid vähemalt 20 protsendi võrra parandama.

Eesti ja Iisrael kohtuvad teistkordselt pühapäeval Ra’anana linnas.

Iisraeli võrkpallikoondis. | Foto: Siim Semiskar
scroll to top