fbpx
Close

Ilmeksimatu Venno lõpuhetkedest: ma ei teinud midagi erilist, Viiber pani head tõsted

Robert Viiberil ja Oliver Vennol oli eile mängu murrangu toomises suur roll. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Eesti rahvusmeeskonna diagonaalründaja Oliver Venno ei võtnud pärast 3:2 (20:25, 20:25, 25:19, 25:21, 18:16) võitu Belgia üle au enda peale, vaid kiitis mängukaaslasi.

“Ma ei teinud midagi erilist. Sidemängija (Robert Viiber) tegi head tööd ja pall oli hästi ees. Tuli lihtsalt panna,” sõnas vahetusest väljakule sekkunud ja kolme geimiga 23 punkti (+18) kogunud Venno. Seejuures otsustava ehk viienda geimi lõpus läksid kõik Robert Viiberi tõsted just 31-aastasele tartlasele, kes tegutses ilmeksimatult.

“Ma mõtlesin viienda geimi alguses, et ma pole talle palju tõstnud, kuigi ta oli kõik pallid maha löönud. Oli teada, kust tuli lahendusi otsida. Ka trennis sujub meil mäng,” lisas 24-aastane Viiber.

Kahes esimeses mängus Hispaania ja Lätiga oli Venno pääsenud väljakule vaid episoodiliselt vahetusest ja Belgiagi vastu alustas ta kohtumist varumängijate nurgast. Kuidas Venno taolisesse rolli suhtub?

“Vahet pole, kes mängib. Kui Renee mängib hästi, siis on tema väljakul, ja kui mina mängin hästi, siis olen mina väljakul. Nii lihtne see ongi. Ma arvan, et meil on Eesti koondises kaks korralikku diagonaalründajat. Peatreeneril (Cedric Enard) on kogu aeg palju peavalu, et kumba mängitada,” vastas Venno.

Eesti juhib kolme vooru järel A-alagruppi kolme võidu ja 8 punktiga. Teine alagrupiturniir peetakse sel nädalavahetusel Liepajas.

scroll to top