fbpx
Close

INTERVJUU | Silver Maar on viimaks siirdumas välisklubisse – aga kuhu? “Martti Juhkami teab sellest ilmselt esimesena.”

Silver Maar (2). | Foto: Aivar Kütt/Pärnu Võrkpalliklubi

Kui eile selgitasid naised Eesti meistri, siis täna tegid sama mehed. Finaalseeria neljandas ja ühtlasi viimases mängus alistas Tartu Bigbank võõrsil Pärnu Võrkpalliklubi 3:1 (25:23, 25:22, 25:27, 26:24) ja krooniti teist aastat järjest Eesti parimaks volleklubiks. Pärnu sai seega tähistada hõbemedali võitu.

Pärnu libero Silver Maar ei lükanud mängujärgses intervjuus Duo5 otseülekandes ümber väidet, et sarnaselt peatreener Avo Keelele jäi see ka kaitsespetsialisti jaoks mõneks ajaks viimaseks mänguks koduliigas. “Jah, nii ta on. Avo ilmselt tuleb kunagi tagasi – ma arvan, et ta lõpetab oma karjääri Pärnus,” tegi Maar peatreeneri tuleviku kohta pakkumise.

“Tiimiga võib siin hooaja lõpus rahule jääda, oli võitluslikkust. Seeria esimesed kaks mängu olid nii ja naa. Aga maksimumi võtsime meistrikatelt ära,” hindas 23-aastane Viljandist pärit võrkpallur.

Taustal tänusõnadega kostitatud Pärnust lahkuva Avo Keele iseloomustamisel Maar kaua ei mõelnud. “Ühe sõnaga – legend! Muud ei olegi lisada.”

Koondise tegemistega liitub Maar sarnaselt teiste kodumaal pallinud võrkpalluritega 18. aprillil, kogu rahvusmeeskond koguneb 2. mail. “Jõusaali tuleb vahepeal ikka teha, päris puhkama ei saa jääda. Kindlasti on auasi koondises olla, eriti põhimängijana. Seda aega tuleb kindlasti oodata.”

Millal tuleb avalikuks see mõistatuslik klubi, kus seni vaid kodumaal mänginud Maar oma esimese välishooaja veedab? “See oleneb sellest välismaa klubist. Eks paistab – kui nad selle ükskord avalikustavad, eks siis tuleb see välja. Ma arvan, et Martti Juhkami teab sellest esimesena!” naljatles Maar sotsiaalmeedias üleminekukõmu ja muid võrkpalliuudiseid eriti aktiivselt jagava Juhkami kallal.

scroll to top