fbpx
Close

Ioannis Kalmazidis pärast avamängu: imed ei sünni iga päev

Ioannis Kalmazidis. | Foto: Riina Vals/SK Duo

Saaremaa Võrkpalliklubi peatreener Ioannis Kalmazidis sõnas pärast Eesti meistrivõistluste finaalseeria avamängu, et loodab kulladuelli veel enda kasuks pöörata, olgugi et imed ei sünni iga päev.

“Keskendusin täna täielikult oma meeskonnale. Ent ärge saage valesti aru – Tartu on suurepärane meeskond. Lihtsalt mina olin hädas meie meeskonna vaimse poolega peamiselt. Asi polnud nii palju taktikas, vaid just mentaalses ja energilises pooles. Et tulla seerias veel tagasi, peame seda osa oma mängus parandama,” sõnas kreeklane pärast eilset mängu.

Saarlaste niigi õhuke koosseis muutus veelgi õhemaks kolmandas geimis, kus Hindrek Pulk hüppeliigese välja väänas.

“Olen oma karjääri jooksul näinud palju hüppeliigese väljaväänamisi. Ma pole küll arst, aga me mängime teise mängu juba mõne päeva pärast ja väga raske on näha teda kolmapäeval tagasi väljakule tulemas,” tunnistas Kalmazidis.

Saarlased on ühe eduka tagasituleku juba korda saatnud, kui poolfinaalseerias jäädi mängudega 0:2 kaotusseisu, aga teeniti lõpuks ikkagi finaalikoht. Kas sama võiks korduda? “Imed ei sünni iga päev,” muigas peatreener. “Anname endast mõistagi parima. Spordis ei tea ju kunagi – seisud võivad väga kiiresti muutuda. Plaanime kindlasti veel võidelda.”

Kahe võiduni peetava seeria teine mäng peetakse Kuressaares kolmapäeval kell 19.00.

Intervjuu Ioannis Kalmazidisega:

Peatreener võtab oma sõnadega eilse mängu kokku.

Posted by Saaremaa Võrkpalliklubi on Esmaspäev, 29. märts 2021

scroll to top