fbpx
Close

Ioannis Kalmazidis: spordis ei lähe õnneks kõik alati nii, nagu loogika ütleb

Ioannis Kalmazidis ja Artis Caics. | Foto: CEV

Saaremaa Võrkpalliklubi peatreenerina teist kuud ametis olev Ioannis Kalmazidis tundis CEV Challence Cupis meeskonna kaheksa parema hulka pääsemise üle mõistagi rõõmu. 

“Ma olen väga-väga õnnelik, sest meil õnnestus olukord pärast avamängu kaotust enda kasuks pöörata. Mul on hea meel, et saame olla üks väike osa Saaremaa Võrkpalliklubi ajaloost. Meil on olnud huvitav reis, arvestades eilseid reisiprobleeme, aga lõpp hea, kõik hea,” rääkis Kalmazidis vahetult pärast mängu lõppu.

“Kas see just mängu võti oli, aga me mängisime täna hästi blokk-kaitset. See on element, mis vastast tapab. Meie rünnak, eelkõige nurkadest, polnud täna parim, kuid kaitse korvas selle,” lisas kreeklane.

Juba kahe nädala pärast mängib Saaremaa veerandfinaali avamängus võõrsil Itaalia tipu Milanoga. Nädal aega hiljem võõrustatakse itaallasi Kuressaares.

“Kui kelleltki teiselt küsida, siis öeldaks muidugi, et meil pole Milano vastu šanssi. Õnneks ei lähe kõik spordis alati nii, nagu loogika ütleb. Anname endast parima, proovime mänge nautida ja vaatame – ehk suudame hea mänguga nendega võrdselt mängida,” ütles Kalmazidis.

scroll to top