fbpx
Close

Järv taasliitus taaralinnaklubiga, Kaibald pikendas lepingut

Ronald Järv (käed taeva poole) esindas Tartu Bigbanki viimati üle-eelmisel hooajal. | Foto: SK Duo

Eelmisel hooajal Credit24 Meistrilliga tšempioniks kroonitud ja Eesti meistrivõistlustel hõbedase autasuga leppinud Tartu Bigbank on tasa ja targu meeskonda komplekteerimas. Täna teatati sotsiaalmeedia vahendusel Ronald Järve taasliitumisest ning Stefan Kaibaldi jätkamisest.

Rakverest pärit ning hiljuti kaksikute isaks saanud 178-sentimeetrine sidemängija jagas taaralinnaklubis kaasmängijatele tõsteid viimati kaks hooaega tagasi. Möödunud hooajal esindas 26-aastane võrkpallur oma sünnilinna Rakvere värve. Lisaks Tartu ja Rakvere klubile on Järv väljakul käinud ka Tallinna Selveri eest.

Kaibald asub Tartu eest võistlustulle kolmandat hooaega järjest. Varasemalt on Hiiumaal sündinud nurgaründaja pallinud Rakvere ja Võru võistkonnas.

Varasemalt on Tartu klubi teada andnud, et nende ridades jätkavad veel ka vennad Siim ja Märt Tammearu, Kevin Soo ning Rait Rikberg. Kuigi ametlikku kinnitust hetkel pole, näeb Eesti koondise raudvara Kert Toobalit samuti uuel hooajal Tartu eest pallimas. Viimati esindas Toobal Maarjamaa klubi 10 aastat tagasi (hooajal 2008-2009 Tartu Pere Leiba – toim.).


scroll to top