fbpx
Close

Jazz Pesulast sai talviste meistrivõistluste nimitoetaja, kohale saabub Eesti rannavolle koorekiht

Mart Tiisaar ja Kusti Nõlvak. | Foto: erakogu

Sel nädalavahetusel toimuvad Ülemiste Beach House’is esimesed mitteametlikud talvised Eesti lahtised meistrivõistlused rannavõrkpallis, kus osalevad ka mitmed Eesti tipud.

Meeste konkurentsis on turniirile registreerinud mõlemad aastaringselt rannavollele keskenduvad Eesti paarid ehk hiljutisel Brasiilia MK-etapil veerandfinaali jõudnud Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar ning Dmitri Korotkov ja Jaan Rebel. Kuuldavasti pole välistatud ka näiteks 45-aastase Eesti meistri Argo Araku osalemine. Naistest on moodustunud meie viimaste aastate kahest tugevamast duost erandkorras üks paar, sest Liisa Soomets mängib seekord Juudit Kure-Pohhomoviga. Noorteklassides on lisaks Eesti parematele paaridele tulemas Tallinna mängima ka kümmekond Läti rannavõrkpallurit. Registreerimine läheb lukku täna keskööl, nii et homseks on osalejate nimekiri juba täpsemalt paigas.

Ühtlasi on turniiri korraldajatel hea meel teatada, et võistluse nimitoetajaks sai juba pikemat aega Eesti rannavollet toetav Jazz Pesulad, paljuski tänu kellele nii suur kahepäevane üritus toimuda üldse saabki. Samuti on Eesti meistrivõistluste korraldamisele otsustanud õla alla panna Ülemiste City, Rapid Security, Credit24, E-Service AS, Karupoeg Puhh, Katlaabi OÜ, Selver, SleepAngel Eesti, Vitamin Well Eesti, 4 TEAMS, Balsnack, Alexela, Santa Maria ja Beach House Ülemiste.

Laupäeval on kavas kõik noorteklasside ning täiskasvanute eliitsarja võistlus, pühapäeval asuvad karikate ja medalite eest mängima harrastajad. Registreerima pääseb siit, lisainfo koos ajakavaga koostatakse pärast registreerimise lõppu ja läheb Võrkpall24 portaali üles neljapäeva hommikul.

scroll to top