fbpx
Close

Jelgava napsas Tallinna Ülikoolilt olulisi punkte ja tõusis tabelis mühinal

Jelgava resultatiivseim oli täna Liga Petuhova (4). | Foto: Jelgava võrkpalliklubi

Jelgava naiskond on tegemas naiste Balti liigas tugevat tõusu. Täna napilt 3:2 (25:19, 23:25, 25:23, 16:25, 15:13) Tallinna Ülikool/Kikast võitnud Läti naiskond on saanud hooaja jooksul vaid kolm kaotust ja tõusis täna liigatabelis neljandalt kolmandale positsioonile. Tallinna Ülikool jäi aga kaotusega ilma punktidest, mis võivad teise koha saavutamisel otsustavaks saada.

Tänases hilisõhtuses mängus ei aidanud Tallinna Ülikooli võidule Raili Hundi 20 punkti (+9) ega mänguvormi taas selga tõmmanud Kätriin Põllu 18 punkti (+14). Põld blokeeris seejuures vastasnaiskonna ründajaid edukalt lausa 9 korda, kokku kogus Kikas 13 blokipunkti. Jelgava võidu peaarhitektiks oli Liga Petuhova, kes tõi 20 punkti (+10).

54 punkti kogunud Balti liiga liidri Kaunase VDU püüdmine on nüüd teoreetiliselt võimalik vaid Jelgava jaoks, kes saab maksimaalse edu korral tõusta 55 punkti peale. Tallinna Ülikool/Kikas on kirja saanud 44 punkti ja jätkab sarnaselt Jelgava ning Tartu Ülikool/Bigbankiga võitlust teisele tabelikohale.

Balti liiga tabeliseis:

scroll to top