fbpx
Close

Miks on Saare koduklubis lapipoisid asendunud lapimeestega ja pallitüdrukud pallinaistega?

Kevin Saar. | Foto: Nicosia APOEL

Eesti rahvusmeeskonna kandidaat, Küprose klubis Nicosia APOEL-is mängiv Kevin Saar andis laupäeva hommikupoolikul Võrkpall24’le intervjuu, kus rääkis muuhulgas sellest, mil moel meeskonna suuremad poolehoidjad jätkuvalt saalist mänge näha saavad, kuigi publikut pole kohtumistele koroonaviiruse piirangute tõttu juba mõnda aega lubatud.

“Meie klubi staffi-osakond on väga pikaks veninud,” muigab Saar. “Arusaadav on see, et klubi president lastakse jätkuvalt mänge vaatama, kuna ta kuulub tõesti taustajõudude hulka. Nüüd on meil mängudel aga igasuguseid ameteid juurde tehtud, et ka suuremad fännid saaksid kodumänge ikkagi kohapealt vaadata ja nautida. Näiteks üks mees vastutab selle eest, et meil vett oleks piisavalt. Ja kui me muidu oleme harjunud, et väljakut kuivatavad lapipoisid, siis siin jooksevad lapiga ringi täiseas mehed. Samamoodi on pallitüdrukute asemele tekkinud pallinaised või -mehed.”

“See on huvitav teema. Publikut mängudele lubatud pole, aga meie kodumängudel on saalis ikkagi umbes 30 inimest, kes vaikselt oma ülesannete kõrvalt ka plaksutavad ja hüüavad midagi. Liiga valjuhäälsed ei saa nad olla, muidu keelatakse selline asi ka ära. Aga see pole ainult meie klubis nii, ka teistes võistkondades on samamoodi talitatud,” lisab Saar.

Pikemat intervjuud Kevin Saarega, kes on Nicosia meeskonnas sarnases rollis, nagu oli Diego Maradona 1980ndate Napoli meeskonnas, saab lugeda lähiajal Võrkpall24’st.

scroll to top