fbpx
Close

Juuni keskel stardib Pirital uus rannavolle karikasari

Pirita rannavolle karikasari.

Eesti võrkpalli 100. juubeliaasta hõnguga on ka rannavolle – pealinlaste rõõmuks stardib 17. juunil Pirita rannavolle karikasari.

Alates 17. juunist on ka Tallinna võrkpallisõpradel võimalik end kaks kahe vastu rannavolles proovile panna, sest stardib Pirita Rannavolle karikasari 2019. Sarja idee on pakkuda osalejatele võistlusmomenti ja head ettevalmistust rannavolle Grand Prix’deks.

Võistluste peakorraldaja Inga Parve sõnul soovitakse sarjast luua iga-aastane traditsioon. Kindlaid lubadusi annavad korraldajad ses osas sügisel, mil esimene hooaeg läbi ja kokkuvõtted tehtud. „Pirita rannavolle karikasari 2019 koosneb seitsmest etapist, millest neli toimuvad naistele ning kolm meestele. Mehed asuvad võistlustulle kahes tugevusgrupis ning iga registreerunud paar valib registreerumisel ise, kummas tugevusgrupis ta osaleda soovib. Maksimaalselt saab igal turniiril osaleda 16 paari,“ rääkis Parve.

Mängud toimuvad Pirita rannahoonest vasakul asuval neljal väljakul. Just nelja väljaku olemasolu oli põhjuseks, miks võistluspaigaks valiti Pirita. „Nii saab kõigile osalejatele pakkuda maksimaalset mänguaega. Vähetähtis pole ka linna lähedus ning Pirita ranna kasutusaktiivsus, mis tagab mängijatele publiku,“ lisas Parve.

Auhinnalauad on rikkalikud, lisaks on võistlejatele ka loosiauhinnad. Kokku on sarjal 17 sponsorit ning kõigi Pirita rannavolle karikasarja Facebooki lehe sõprade vahel loositakse võitjale ja tema kümnele sõbrale 26. augustil välja Merele.ee poolt välja pandud kahetunnine purjetamine Tallinna lahel.

Sarja peakorraldaja Inga Parve on igapäevaselt tegev turunduse valdkonnas ning loodab, et seeläbi suudab ta luua parima keskkonna lisaks mängijatele ka pealtvaatajatele. Rannavõrkpall on Parve kireks olnud alates lapsepõlvest, indu Pirita rannavollesarja korraldamiseks sai ta suurtelt rannavollefestivalidelt Mizuno Beach Volley Marathonilt ja Läti rannavollestaari Aleksandrs Samoilovsi eestvedamisel toimuvalt Beach Box Campilt Mallorcal, kus ta ise osales.

Sari saab teoks tänu Eesti Võrkpalli Liidu rannavolle toimkonnale ja sponsoritele: Sportland, Maks&Moorits, Berrichi, Nopri Talumeierei, Burger Kitchen Tänavagurmee, Merele.ee, Elli küünlad, Sillever, Beach Box Camps, Tilk! bio looduskosmeetika, KUMA Design,  Fleur Royale by Peter Boeijkens, Fansurf Surfikool, Metroprint, Peipsi Kurk, Europark, O’Learys meelelahutuskeskus.

NB! Kui rannavõrkpallurite kogukonnas on liikmeid, kes soovivad õhinapõhisele peakorraldajale õhinapõhist tuge pakkuda (eriti etappide), siis võtke ühendust: 5212509; p_inga@hotmail.com.

Lisainfo ja registreerumine www.volley.ee/rannavolle. Astu ka www.facebook.com/piritarannavolle sõbraks.

Teised juubeliaasta uudsed algatused:

•            Rannavolle Grand Prix’sid korraldades on mõeldud ka harrastajatele, kes saavad kaasa lüüa linna keskel peetavatel Öövolle   turniiridel.

•            Juunist augustini toimub suvetuur “Eesti on võrkpallimaa 100”, mille raames kohtuvad endised Eesti koondiste mängijad ja treenerid Eesti erinevates paikades meelelahutuslikus showmängus kohalikest võrkpallisõpradest moodustatud võistkondadega.

scroll to top