fbpx
Close

Kais võtab Tartu naiskonnas ohjad Ojametsalt üle

Kristjan Kaisi viimane hooaeg tegevvõrkpallurina – 2011. aasta kevadel võttis ta Tartu klubi kaptenina vastu Eesti meistrivõistluste teise koha karika. | Foto: Siim Semiskar

Lõppenud hooajal kolme tiitlivõiduga puhta töö teinud Tartu Ülikool/Eedeni uueks peatreeneriks sai 42-aastane Kristjan Kais.

Kaks aastat esindusnaiskonda vedanud Andrei Ojamets suundus Tartu Bigbanki meeskonna peatreeneriks, temast tühjaksjäänud koha võtab sisse endine rannavõrkpallur ja olümpialane Kais.

Kaisi sõnul loodab ta naiskonnaga näidata häid tulemusi. “Tartu naiskonna peatreeneri amet on minu jaoks suur au ja loomulikult suur väljakutse. Ootused ja eesmärgid on väga kõrged, tänud Andrei Ojametsale ja Hendrik Rikandile, kes on kahel viimasel hooajal teinud naiskonnaga väga head tööd. Otsuse tegi kergemaks teadmine, et SK Duo klubis on ühtne ja usaldusväärne tiim,” rääkis Kais volley.ee’le.  

Uus peatreener keskendub ka järelkasvule. “Minu üheks eesmärgiks on senise võistkonna tuumiku edasiarendamine. Teiseks ülesandeks SK Duo klubi andekate neidude integreerimine naiskonda, sest kolmel viimasel hooajal on meie klubi tüdrukud võitnud U-20 vanuseklassi meistritiitli,” lisas Kais.  

scroll to top