fbpx
Close

Karli Allik õhtusest finaalist: see on kindlasti minu karjääri tähtsaim mäng

Karli Allik on Saksamaal tänavu silma paistnud muuhulgas tugeva serviga. | Foto: Oliver Schwandt/Netzhoppers

Eesti rahvusmeeskonna kandidaadi Karli Alliku koduklubi Königs Wusterhauseni Netzhoppers kohtub täna Eesti aja järgi kell 18.00 Mannheimis peetavas Saksamaa karikavõistluste finaalis Frankfurtiga.

Netzhoppersi tänavune edu karikasarjas on olnud omaette muinasjutt. Veerandfinaalis tuldi välja suurest kaotusseisust ja võideti 3:2 tiitlikaitsjat, Cedric Enardi juhendatavat Berliini ning poolfinaalis jälgiti täpselt samasugust mustrit ja alistati 3:2 Herrsching. 24-aastane saarlasest nurgaründaja sekkus mõlemas kohtumises vahetusest ning aitas mängu murrangu tuua, kogudes vastavalt 11 (+5) ja 17 punkti (+11).

Netzhoppers, kes on Saksamaa liigas põhiturniiri viimase mängu eel seitsmendal kohal ja edeneb loodetavasti play-off’i (see saab selgeks alles viimases voorus), läheb finaalis vastamisi Frankfurtiga, kes lülitas poolfinaalis konkurentsist Martti Juhkami koduklubi Friedrichshafeni. Frankfurt paikneb Saksamaa liigas Netzhoppersi ees kuuendal kohal ning neid peetakse kullamängus ka favoriitideks.

Võrkpall24 palus Allikult tänaõhtuse finaali eel kommentaari: “Siiani on see kindlasti minu karjääri tähtsaim mäng. Ka koondisega olid kaks Euroopa liiga võitu vahvad, aga enda panus oli nendes mängudes minimaalne. Kindlasti me sõltume väga palju oma sidemängjast Byron Keturakisest, sest ta oli pikemat aega mängust eemal, kuna tegi seljale liiga. Teda asendas vahepeal talendikas sidemängja Poolast, Kamil Droszynski, kellega ka Renee Teppan koos Belchatowis mängis. Kindlasti on väga tähtis, et suudaksime suruda Frankfurti serviga, kuna nende ainsad head vastuvõtjad on Jaapani libero Satoshi Ide ja Argentiina nurgaründaja Rodrigo Quiroga, kes ei pruugi veel terve olla. Viimane mäng oli neil põhidiagonaal nurgaründaja kohal ja Jochan Schöps mängis põhidiagonaalina. Favoriidiks peetakse Saksamaa meedias Frankfurti.”

Seda, millised on variandid õhtust mängu interneti vahendusel näha, saab lugeda allolevast postitusest.

17.00 ??
18.00 ??
Homset karikafinaali ? on võimalik vaadata allolevalt lingilt ⏬,aga peab kasutama Saksamaa vpn…

Posted by Karli Allik #8 on Laupäev, 27. veebruar 2021

scroll to top