fbpx
Close

Kas Eesti meistrivõistlused leiavad täna lõpu?

Renee Teppan (paremal) ja Tallinna Selver. | Foto: Allan Mehik/Saaremaa VK

Credit24 Eesti meistrivõistluste pronksiseeria teises kohtumises võõrustab Pärnu Võrkpalliklubi kell 19.00 Tallinna Selverit. Mängu otsepilti näeb Postimees.ee’s.

Esmaspäeval peetud seeria avamängus teenis Tallinna Selver kodus 3:0 (25:21, 25:23, 25:20) võidu. Väljakuperemeeste resultatiivseimaks kerkis Renee Teppan 14 punktiga (+4), Andrus Raadik lisas 11 punkti (+4). Pärnule tõi Kristaps Platacs 14 punkti (+4).

Juhul, kui Selver peaks ka tänase mängu võitma, teeniks pealinnaklubi tänavu Tartu Bigbanki ja Saaremaa Võrkpalliklubi järel pronksi. Pärnakate edu korral toimub aga nädalavahetusel Tallinnas otsustav ehk kolmas kohtumine. Hooaeg ei saa tänasega aga kindlasti läbi, sest järgmisel nädalal on kavas Balti liiga veerandfinaalid ja ülejärgmisel nädalal sama sarja finaalturniir.

Eeldatavad algkoosseisud:

Tallinna Selver: sidemängija Renet Vanker, nurgaründajad Andrus Raadik ja Oliver Orav, temporündajad Mihkel Varblane ja Marx Aru, diagonaalründaja Renee Teppan ning libero Denis Losnikov.

Pärnu Võrkpalliklubi: sidemängija Martti Keel, nurgaründajad Atvars Ozolinš ja Taavet Leppik, temporündajad Toms Švans ja Harri Palmar, diagonaalründaja Kristaps Platacs ning libero Silver Maar.

scroll to top