fbpx
Close

Kas finaali pääseb tiitlikaitsja Tartu või viimati kaheksa aastat tagasi kulla eest mänginud Võru?

Tartu Ülikool/Bigbanki sidemängija ja kapten Ann Starkopf. | Foto: Riina Vals/SK Duo

Naiste Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeria Tartu Ülikool/Bigbanki ja Võru Famila vahel kulmineerub täna Emajõelinnas, kus kell 19.00 algab otsustav ehk viies mäng.

Olgugi et Hendrik Rikandi juhendatavad tartlannad olid seerias mängudega 2:0 peal ja juhtisid kolmandatki kohtumist kodus 2:0, suutis Võru seeriasse murrangu tuua ning seeria 2:2’le viigistada. Otsustavat mängu näeb sport.television.ee vahendusel otsepildis.

Võru naiskonda on poolfinaalseerias edukalt vedanud sidemängija Kaisa Bahmatšev ning ründajad Eliise Hollas ja Mari-Liis Graumann, samal ajal kui Tartu võistkond peaks olema selgelt ühtlasem. Tähtis on kohtumine kahtlemata ka Tartu peatreenerile Hendrik Rikandile, kes juhendab valitsevat meistrit esimest hooaega.

Kui Tartu naiskond on olnud viimastel aastatel finaalis regulaarne osaleja, siis Raivo Jeenas tüüris viimati Võru võistkonna kullamängule kaheksa aastat tagasi. Toona kaotati finaalseerias Viljandi Metallile.

Teisest poolfinaalpaarist jõudis finaali tänavu juba kaks tiitlit võitnud TalTech/Tradehouse, kes alistas kolmes kohtumises Audentese SG/Noortekoondise. TalTech asub finaalis Marko Meti juhtimisel jahtima klubi ajaloo esimest Eesti meistritiitlit.

Naiste Meistriliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN

scroll to top