fbpx
Close

Kas Keel päästab tartlased eurosarjas?

Markkus Keel. | Foto: CEV

Bigbank Tartu võistkond on alustanud ettevalmistusi algavaks hooajaks. Operatsioonist taastuva 42-aastase sidemängija Kert Toobali asemele otsitakse sobivat asendust. Läbirääkimised käivad eelmisel hooajal Prantsusmaa kõrgliigaklubis Nice’is mänginud Markkus Keelega.

Koduseks EM-finaalturniiriks valmistuva Eesti koondise fännid pidid mõni päev tagasi vastu võtma nukra teate, kui vigastatud sidemängija Kert Toobal oli sunnitud minema põlveoperatsioonile ning seega ei saa septembris Eesti eest väljakule tulla.

Kibekiiresti asus lahendust otsima ka Bigbank Tartu, kelle ridades Toobal klubivõrkpalli mängib. Algaval hooajal eurosarjaski kaasa lööv Emajõe Ateena võistkond alustas läbirääkimisi ka koondise treeningutele Toobali tõttu taas kaasatud 26-aastase sidemängija Markkus Keelega.

“Veel mingit kokkulepet ei ole, kuid meiepoolne huvi on kindlasti olemas. Markkus on Eesti sidemängijatest hetkel vaba ning oleme kindlad, et ta suudab seda taset välja mängida, mida meil eurosarjas õnnestumiseks vaja läheb,” selgitas võimaliku ülemineku tagamaid Bigbank Tartu mänedžer Hendrik Rikand.

Kas võime näha Keelt Tartu särgis kogu hooaja vältel või kutsutakse ta tuld kustutama esialgu vaid sügisesteks euromängudeks? “See ongi läbirääkimiste üks koht. Markkuse soov on ikkagi välismaale mängima saada. Meie pakumegi seda, et eurosarja mängudega on võimalik tal end näidata ja uueks hooajaks välismaale sobiv pakkumine leida,” rääkis Rikand.

Meistrite Liiga eelringis kohtutakse Šveitsi klubi Amriswiliga. Esimene kohtumine toimub 22. septembril Tartus, nädal hiljem võõrustab matši Amriswil.

scroll to top