fbpx
Close

Kas Keith Pupart võiks juba tänavu kodumaale mängima naasta?

Keith Pupart rünnakul. | Foto: Maaseiki Greenyard

Eesti võrkpallikoondise pikaaegse põhitegija Keith Puparti (34) vastu on tänavu huvi üles näidanud nii Saaremaa kui Pärnu, ent kodumaale ta tänase seisuga naasmas pigem veel pole.

Lõppenud hooajal krooniti Pupart Maaseiki Greenyardi ridades mäletatavasti Belgia meistriks, ent eestlase mänguaeg kuivas hooaja teises pooles kokku. Nii ongi tekkinud võrkpallisõprades huvi, kas nurgaründaja plaanib ehk koju naasta.

“Korra sai vist küsitud, aga see oli juba ammu,” ütleb Pärnu peatreener Avo Keel. “Ma arvan, et küll ta leiab veel välismaalt hea klubi.”

Kui Pärnuga seob Pupartit praegune elukoht, siis Saaremaal asuvad tema juured.

“Meie oleme Keithi vastu huvi üles näidanud, aga tema meie vastu pole,” tunnistab Saaremaa klubi mänedžer Hannes Sepp. “Me pole nüüd kolm nädalat suhelnud. Suure tõenäosusega me Keithi uueks hooajaks meeskonda ei saa. Et olukord muutuks, peaks ta ise kiiresti ühendust võtma, sest meil on plaanis lähiajal meeskond ära komplekteerida.”

Nii Pärnu kui Saaremaa jätkavad seega nurgaründajate osas otsinguid. Kui Pärnul on nurgameestest leping sõlmitud Taavet Leppikuga, siis Saaremaal jätkab karjääri Rauno Tamme.

scroll to top