fbpx
Close

Kas Renet Vanker on siirdumas Euroopa tippliigasse?

Renet Vanker (keskel). | Foto: Alan Mehik/Saaremaa VK

Itaalia meedia andmetel on Eesti rahvusmeeskonna ja Tallinna Selveri sidemängija Renet Vanker lähedal Taranto klubisse siirdumisele.

Selveri peatreeneri Andres Toobali sõnul pole 23-aastase Vankeri üleminek veel sugugi kindel. “Tean, et Reneti kohta on küsitud, kas tal oleks variant välismaale siirduda, aga konkreetset pakkumist pole talle minu teada tehtud. Ka klubiga pole ühendust võetud. Hetkel on minul vaid see info, et agent on Reneti kohta maad uurinud ja tema mänguvideoid küsinud,” ütles Toobal kolmapäeva hilisõhtul Võrkpall24’le.

Juhul, kui üleminek peakski tõeks saama, oleks Selveril uue mängija leidmisega kiire, sest klubi teine sidemängija on alles 17-aastane Sander Pärna.

Kevadel Itaalia esiliiga võitnud ning uut hooaega kõrgliigas ühe võidu ja kaotusega alustanud Tarantos mängib tänavu Läti koondise temporündaja Gustavs Freimanis, kes aitas eelmisel hooajal Jekabpilsi Luši meeskonna Credit24 Balti liigas pronksile. Lõuna-Itaalia sadamalinnaklubi hingekirja kuulub hetkeseisuga kolm leegionäri. Mõlemad sidemängijad on aga kohalikud mehed: erinevates Euroopa tippklubides mänginud 34-aastane Marco Falaschi ja 27-aastane Davido Pellegrino.

scroll to top