fbpx
Close

Kas Saaremaa vahetab peatreenerit? Tali: seda peab küsima klubijuhtide käest

Urmas Tali. | Foto: Siim Semiskar/Võrkpall24

Saaremaa Võrkpalliklubi jäi tänavuEesti karikavõiduta, kaotades Saku suurhallis peetud Eesti finaali Tartu Bigbankile 2:3 (23, 17, -21, -24, -19).

“Teine geim oli võtmegeim,” ütles saarlaste juhendaja Urmas Tali. “Meie selle teise geimi küll lõpuks võitsime, aga Tartu kogus end geimi lõpus ja oli hästi kolmandaks valmis. See, et meil neljandas tekkis üks matšpall… Tartlased korra lihtsalt vääratasid. Kokkuvõttes me ise ikkagi andsime ära. Numbrid olid okeid, aga otsustavatel hetkedel ei suutnud me ära lüüa. Tartul oli samas nurkades nii palju puudu.”

“Üks asi on 2:0 ees olla. Oleksime neljandas geimis pidanud mängu paremini tagasi tulema. Tundus, et kui võinuks kõvemini lüüa, siis lõime pehmelt ja pall mäng üles. See, mida Rait Rikberg kaitses tegi, oli ka muidugi eriline.”

“Viis geimi. See ongi selline, et kummale poole kukub. Oleks kolme geimiga läbi saanud, oleks kõik hästi olnud. Lagunesime lõpus servi vastuvõtul. Kui me üks-ühe vastu ära ei lahenda, siis on raske võitu tahta,” nentis Tali.

Klubijuhid on öelnud tänavu korduvalt avalikult välja, et kui meeskond jääb ükskõik millises koduses sarjas kullata, siis on tegu altminekuga. Kas Tali saab meeskonna juhendamist tänasest kaotusest hoolimata jätkata? “Seda ma ei oska öelda. Seda tuleb küsida klubijuhtide käest,” vastas võrulane, kes viis meeskonna nii mullu kui ka tunamullu karikavõiduni.

scroll to top