fbpx
Close

Kas suurepärast hooaega tegev Orav plaanib viimaks tavatöö jätta ja võrkpallile keskenduda?

Oliver Orav (nr 5) koos meeskonnakaaslastega. | Foto: Alan Mehik/Saaremaa VK

Tallinna Selveri meeskond alistas Eesti karikavõistluste poolfinaali korduskohtumises 3:1 (25:18, 25:20, 19:25, 25:22) Saaremaa Võrkpalliklubi ja jõudis kahe mängu kokkuvõttes kindlalt kullamängule.

Credit24 Meistriliigas ehk Balti liigas sel hooajal Selverile enim punkte toonud Oliver Orav esines ka karika poolfinaalis tuntud headuses, tuues avamängus oma meeskonna tulemuslikemana 15 (+8) ja teises 13 punkti (+10). Nurgaründajatest on just Orav ja meeskonna kapten, kogenud Andrus Raadik viimase kuu-pooleteise ajal mängimist nautida saanud. Kristo Kollot on peatreener Rainer Vassiljev kasutanud aga üha edukamalt servivahetusena.

Kas see, et Orav tänavu Raadikust ja Kollost rohkem mänguaega on teeninud, üllatab ka 25-aastast tarkvaraarendajat ennast? “See on hea küsimus,” muigas Orav. “Ma ei tea, kas see on ootamatu olnud. Eks me kõik tahame väljakul olla. Ma tahaks näha mängijat, kes ütleks, et ta on rahul, et on näiteks kolmas valik. Võib-olla see on olnud natuke üllatuslik, et Vassiljev pole rohkem erinevate koosseisudega mänginud. Aga ma ei ütleks, et minu või Andruse koht algkoosseisus kindel on.”

Juba teismeeas meistriliigas esile tõusnud ja “lendorava” hüüdnime teeninud mängumehe võimalikust välismaale siirdumisest on olnud juttu aastaid. Kas nüüd, mil Orav suvel ka koondises veidi karastust sai ja mäng paistab koduklubis eriti hästi õnnestuvat, on lootust, et ta jätab tavatöö ja üritab ehk end viimaks ka mõnes tugevamas liigas proovile panna?

“Meil on olnud hooaja algusest saadik Vassiljeviga väga konkreetne plaan. Seepärast olen ka sel aastal võib-olla natuke suuremat rõhku spordile pannud. Aga me oleme ka kokku leppinud, et edasise osas otsustame pärast hooaja lõppu,” vastas Orav.

Täispikk intervjuu Oliver Oravaga:

scroll to top