fbpx
Close

Kas täna õhtul ootab meid ees veel üks suurüllatus?

Tallinna Selveri maskotid. | Foto: ekraanitõmmis

Eesti meeste ja naiste klubivõrkpalli viimased nädalad on pakkunud sedavõrd ettearvamatuid tulemusi, et tänaõhtuse Tallinna Tehnikaülikooli ja Tallinna Selveri Credit24 Balti liiga veerandfinaalseeria avamängu eel ei julgegi enam miskit arvata või ennustada.

Saaremaa meeste uskumatu tagasitulek Eesti meistrivõistluste poolfinaalseerias Selveri vastu… Võru Famila naiskonna sarnane comeback naiste meistriliiga poolfinaalis Tartu Ülikool/Bigbanki vastu… Ja tagatipuks eilne Balti liiga veerandfinaalmäng, kus vastne Eesti meister, võidujoovastuses Tartu Bigbank saabus suvepealinna ja sai kiirelt 0:3 tappa Pärnu Võrkpalliklubilt, kes oli äsja jäänud ülipika vahe järel Eesti meistrivõistlustel medalita ja kaotanud kõik viis varasemat omavahelist mängu…

TalTech on sel hooajal korra oma tänast vastast Selverit tegelikult võitnud. See juhtus sügisel, mil mitu Selveri põhimeest polnud veel vormis või jäid sootuks mängust eemale. Täna justkui sama enam korduda ei tohiks, sest Selver oli ikkagi põhiturniiril teine ja TalTech alles seitsmes. Pealegi tasub meenutada, et enne hooaja algust siirdus TalTechi suurim rünnakuspetsialist Mihkel Nuut Selverisse kõva trenni, ent vähese mänguaja peale.

Jah, Selveri nurgaründajat Oliver Oravat vaevab põlvevigastus ja tema osalemine tänases mängus on kahtluse all, ent TalTech peab hakkama saama veel tähtsama lüli, sidemängija Aleksander Eermata. Karlo Remy Kallend ja Markus Maila on küll toredad poisid, aga kvaliteeti sellisel tasemel mängu laiali jaotamiseks paratamatult veel napib.

Ent ära iial ütle iial. Kui viimaste nädalate üllatusi ja mustreid vaadata, siis rõhuks seekord ennustuste ja favoriidikoorma jagamise asemel faktidele. Pall on õhtuses mängus ümmargune, kohtunikel on suus viled ja Uku Rummi tõuseb korduvalt varumeestepingilt püsti, kuigi abitreener seda reeglite järgi teha ei tohi. Kõik muu selgub aga juba kell 18.00 algavas Postimehe ülekandes.

Võimalikud algkoosseisud:

TalTech: sidemängija Karlo Remy Kallend, nurgaründajad Tamur Viidalepp ja Rasmus Meius, temporündajad Sten Perillus ja Jörgen Vanamõisa, diagonaalründaja Valentin Kordas, libero Cris Karlis Lepp.

Tallinna Selver: sidemängija Renet Vanker, nurgaründajad Kristo Kollo ja Andrus Raadik, temporündajad Mihkel Varblane ja Marx Aru, diagonaalründaja Renee Teppan, libero Denis Losnikov.

scroll to top