fbpx
Close

Kas tšehhidele tõi serviässad õnn või enesekindlus? Aganits: see on enesekindlus

Andri Aganits. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Eesti rahvusmeeskond on langenud EM-finaalturniiril Rotterdamis väljakukkumise äärele, sest kaotas kolmanda mängu järjest. Täna jäädi 0:3 (18, 32, 26) alla Tšehhile.

Eestil oli nii teises kui ka kolmandas geimis hea võimalus mäng enda kasuks kallutada, ent vastased mängisid meist otsustavaid hetki paremini. Mängu lõpetasid Jan Hadrava kaks ülitäpset pallinguässa. Eesti koondise temporündaja Andri Aganits, kes tõi temporündaja kohta igati korralikud 7 punkti (+7), ei hakanud vabandusi otsima, vaid tunnistas, et vastased olid lihtsalt kindlamad.

“See (tänane lõpptulemus – toim.) on suur pettumus. Meil on terve suvi oma mängu käima saamisega probleeme olnud. Eks see ongi see, et kui geimilõpud libisevad teisele poole. Eelnevad suved suutsime me need ise tihti ära võtta. Täna lõpetas Jan Hadrava jälle pea kõik geimid ässadega ja mäng oligi tehtud,” ütles 26-aastane Aganits.

Kas see on õnn või enesekindlus, et vastastel meist geimilõpud paremini välja tulevad? “See on enesekindlus,” vastas Aganits. “Hadraval on see element nii hästi käes ja kui mäng jookseb ja meie kannatame, siis ongi raske.”

Kuidas edasi minna? “Tuleb järeldused teha ja pea püsti edasi minna. Peame võitlema ja mitte alla andma.”

Eesti peab alagrupiturniiril kaks viimast mängu teisipäeval ja kolmapäeval Amsterdamis, vastasteks Holland ja Ukraina.

scroll to top