fbpx
Close

Keel säilitas kehva uudise kiuste optimismi

Avo Keel. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Avo Keele juhendatav Läti rahvusmeeskond pidi sel nädalavahetusel võõrustama Riias kahes kontrollmängus Poola meistriliigaklubi Radomi, ent eile otsustati kohtumised ära jätta.

Mängude ärajäämise põhjus on lihtne: kuna Poolas on koroonaviirusesse nakatunute arv taas kasvama hakanud, pidanuks Radomi mängijad saabuma Lätisse juba kaks nädalat enne matšide toimumist ja olema 14 päeva isolatsioonis. See polnuks aga enam võimalik.

“Muidugi on kahju, et Poolas on nakatunute arv kasvanud, kuid meil õnnestus vähemalt kolm sõprusmängu Eestiga ära pidada,” ütles Keel lõunanaabrite alaliidu vahendusel ja viitas lätlaste EM-valikgrupi kaaslastele. “Hispaania, Moldova ja Küpros peavad end tähtsaks turniiriks valmis seadma ainsagi sõprusmänguta. Seega peame me oleme õnnelikud.”

Läti kuulub EM-valikturniiril juba mainitud Hispaania, Moldova ja Küprosega D-alagruppi, mille mängud peetakse Küprose pealinnas Nicosias 30. augustist kuni 6. septembrini. Tegu on ainsa alagrupiga, kus mängud pole lükatud jaanuarisse.

scroll to top