fbpx
Close

Keel Tartu-mängu eel: sellist hooaega pole mul veel olnud

Avo Keel. | Foto: Saaremaa VK

Valitsev Credit24 Meistriliiga ehk Eesti – Läti liiga võitja Tartu Bigbank ja kevadine Eesti meister Pärnu Võrkpalliklubi kohtuvad kaheksa päeva jooksul juba teistkordselt, minnes täna kell 19.00 koduses liigas Tartus omavahel vastamisi. Mängust näeb otsepilti Postimees.ee vahendusel.

Eelmise nädala kolmapäeval samuti taaralinnas peetud karikavõistluste veerandfinaali avamängu võitis Tartu 3:0 (19, 21, 13). Tänane mäng võiks tulla kõigi eelduste kohaselt põnevam, sest Pärnu ridades debüteerib Venemaa temporündaja Andrei Gvozdev.

Ka Tartu juhendaja Andrei Ojamets arvab, et karikamängule sarnast ühepoolset kohtumist seekord ei tule. “See tuleb kindlasti hoopis teistsugune mäng. Pärnul oli karikamängus Taavet Leppik pooltõbine, lisaks on neil uus mängija juba juures. Usun, et Pärnu ei tule siia kaotust saama. Meil endal on tänu Curtis Stocktoni lisandumisele nüüd laveerimisruumi rohkem,” rääkis peatreener.

Pärnu loots Avo Keel tunnistas, et tema meeskonnal on käsil keerulised ajad. “Meil on siin jätkuvalt põnev, mitte ainult komplekteerituse osas, aga ka olemasolevate mängijate poolest,” viitas Keel meeskonda räsivatele muredele. “Ma väga ei närveeri ja püüan lihtsalt rasked ajad üle elada. Sellist hooaega pole mul veel olnud, et nii pikalt nii palju lahtisi otsi on,” lisas Keel.

Tervisemuredest hoolimata heitleb Pärnu viie mängu järel veel põhiturniiri võidu eest. Tõsi, tänase mängu kaotamise korral oleks vahe liidritega juba märgatav.

Tabeliseis. | Allikas: liiga koduleht
scroll to top