fbpx
Close

Keel tüüris Austria meisterklubi Meistrite liigas võiduni!

Markkus Keel. | Foto: Bleiburgi Posojilnica

Meistrite liiga esimese ringi mängus oli eile võistlustules ka Eesti koondise sidemängija Markkus Keele koduklubi Bleiburgi Posojilnica Aich/Dob. Austria valitsev meister kohtus võõrsil Hollandi meisterklubi Gronigeni Abiant Lycurgusega ning võttis 3:1 (26:24, 25:22, 23:25, 25:18) võidu.

Keel tegi kaasa kogu kohtumise ning tõi lisaks oma põhitööle ehk mängu juhtimisele ka 1 punkti. Võitjate resultatiivseim oli 20 punktiga (+14) Maximilian Landfahrer, Gronigeni kasuks tõi 18 punkti (+11) Wytze Kooistra, vahendab volley.ee.

Seeria teine kohtumine peetakse Keele tööandja kodusaalis 17. oktoobril.

Juhul kui Posojilnica peaks edenema teise eelringi, tuleks neile suure tõenäosusega vastu Saksamaa klubi Frankfurti United Volley’s, kes alistas kolmapäevases avamängus võõrsil 3:0 (21, 22, 20) Soligorski Šahtjori.

Keel on ainus eestlane, kes Meistrite liiga selles faasis kaasa teeb. Neljandast ringist ehk alagrupiturniirilt alustavad teiste seas Robert Tähe koduklubi Izmiri Arkas (Türgi), Keith Puparti, Andri Aganitsa ja Timo Tammemaa tööandja Maaseiki Greenyard (Belgia) ning Renee Teppan ja Belchatowi Skra (Poola).

scroll to top