fbpx
Close

Keele ja Posojilnica hammas Saksamaa pronksiklubi peale ei hakanud

Markkus Keel eilses mängus (põlvili). | Foto: CEV

Rahvusmeeskonna sidemängija Markkus Keel ja tema koduklubi Bleiburgi Posojilnica Aich/Dob (Austria) pidasid eile Meistrite liiga teise eelringi esimese kohtumise Saksamaa pronksiklubiga Frankfurdi United Volleys. 3:0 (25:21, 25:21, 25:21) võidu teenis kodusaalis mänginud Frankfurdi klubi.

Keel viibis platsil kogu mängu ja tõi lisaks oma põhitööle ka 2 punkti (ühe serviga, teise blokiga). Austria meistri resultatiivseim oli 18 punktiga (+15) Matej Mihajlovic. Võitjate edukaimaks kerkis 17 punkti (+12) toonud Moritz Karlitzek.

Edasipääseja selgib kahe mängu kokkuvõttes. Kordusmäng peetakse Keele koduklubi kodusaalis 31. oktoobril kell 21.25.

Esimeses eelringis alistas Posojilnica Hollandi meisterklubi Groningeni Abiant Lycurgi, kellest avamängus saadi jagu 3:1. Teine mäng kaotati 2:3, kuid see oli piisav, et pääseda kahe mängu kokkuvõttes edasi.

Keel on ainus eestlane, kes Meistrite liiga selles faasis kaasa teeb. Neljandast ringist ehk alagrupiturniirilt alustavad teiste seas Robert Tähe koduklubi Izmiri Arkas (Türgi), Keith Puparti, Andri Aganitsa ja Timo Tammemaa tööandja Maaseiki Greenyard (Belgia) ning Renee Teppan ja Belchatowi Skra (Poola).

Markkus Keel pallingul. | Foto: CEV
scroll to top