fbpx
Close

Keith Pupart kordusduellist: nad on ka ikkagi inimesed, mitte robotid

Keith Pupart. | Foto: Irina Mägi/Saaremaa VK

Saaremaa Võrkpalliklubi esimene kahest kodumängust CEV Challenge Cupi veerandfinaalis Itaalia klubi Milano Powervolley vastu lõppes 0:3 (21, 18, 23) kaotusega. Uuesti minnakse Kuressaares vastamisi homme kell 18.00.

“Üllatusi siin küll ei olnud, meil olid ju videod olemas ja teadsime, mis sealt tulema hakkab. Ma arvan, et me ei mänginud kokkuvõttes halvasti, lihtsalt lõpuks tuli tasemevahe välja, midagi pole teha. (Muigab.) Hakkasin ise ka mõtlema, et kus meil siis juurde on panna? Oli ju teada, et vastuvõtul hakkame olema pinge all, see on täiesti loomulik selle servide juures, mis sealt teiselt poolt tuleb. Meie koduliigas ei löö ükski võistkond ligilähedalegi sellist servi,” ütles Saaremaa meeskonna nurgaründaja Keith Pupart pärast matši.

“Teadsime, et on tippklassi võistkond vastas, üritasime minna mängima nii, nagu oskame ja võidelda nii palju, kui võimelised oleme. Tulemus on see, mis ta praegu on.”

“Kindlasti ma naudin selliseid mänge, sest iga päev selliste mängijate vastu mängida ei saa. Mina mängisin mõne Milano mehe vastu koondise ajal, aga klubitasandil naudin iga hetke siin platsil.”

“Homsest rääkides, siis usun, et see kolm geimi meid täitsa ära ei tapnud, tuleme kindlasti jälle võitlema ja jätame väljakule kõik, mis jätta on. Arvan, et eesmärgiks võiks olla esialgu see geimivõit kuidagi kätte saada. See on kuradima keeruline, aga kui me suudame n-ö mägumeeste punktideni välja vedada – 20 pluss, siis mõni õnnelik puude meile ja on võimalik. Nad on ka ikkagi inimesed, mitte robotid,” lisas Pupart.

scroll to top