fbpx
Close

Keith Pupart: igasugused spetsialistid ennustavad, et ju meie lagi on käes, aga mina sellega kindlasti nõus pole

Keith Pupart ja Saaremaa Võrkpalliklubi. | Foto: Joosep Martinson/Saaremaa VK

Saaremaa Võrkpalliklubi pakkus Kuressaares eile rohkelt mänguilu, alistades Credit24 Meistriliiga senise hooaja ühes ühepoolsemas duellis Tartu Bigbanki 3:0 (20, 18, 16).

“Ma arvan, et meie serv ja blokk-kaitse tõid võidu. Tundus, et Tartu oli rünnakul meie vastu väga hädas. Ja kui me sedasi servime, siis on meie vastu väga raske,” ütles võitjatele 7 punkti toonud Keith Pupart mängujärgses intervjuus Saaremaa Võrkpalliklubi Facebooki lehele.

Paistab, et intervjuus viidati ka “Kuldse geimi” saatele, kus öeldi poolteist nädalat tagasi, et Saaremaa on hooaja esimese kuu põhjal selgelt Eesti parim meeskond, ent neil on võrreldes konkurentidega kõige vähem varu praegust taset tõsta.

“Jah, igasugused spetsialistid ennustavad, et ju meie lagi on käes, aga mina sellega kindlasti nõus pole. Meil on juurde panna, ja seda igalt poolt,” sõnas Pupart vastukaaluks.

“Kui nad nii mängivad, siis on neile ikkagi väga raske vastu saada,” tunnustas Bigbanki kapten Kert Toobal ETV spordiuudistes vastaseid. “Saaremaa on väga korralik meeskond. Neil on kõik vajalikud asjad olemas. Neil on hea serv ja rünnakujõudu on ka nii palju, et me peame ise maksimaalse soorituse lähedal esinema, et üldse mänguks läheks. Eks seda oli teada, et Saaremaa on favoriit nagu eelmiselgi aastal. Teised klubid üritavad neile ebameeldivusi valmistada ja õigel hetkel sutsata,” lisas 41-aastane sidemängija.

Kuula “Kuldse geimi” arutelu Saaremaa teemal alates 14. minutist:

 

Intervjuu Keith Pupartiga:

scroll to top