Keith Pupart: peatreener on super ja paneme täiega edasi

Daniel Maciel, Reto Giger, Javier Jimenez, Keith Pupart ja Henri Treial. | Foto: Siim Semiskar

Saaremaa Võrkpalliklubi pidas täna CEV Challenge Cupil pääsu eest veerandfinaali võõrsil korduskohtumise Hispaania liiga liidri Almeriaga, võitis kohtumise 3:1 (25:20, 25:19, 19:25, 25:16) ja pääses järgmisesse ringi.

Sel aastal 35. sünnipäeva tähistav saarlane Keith Pupart tundis pärast mängu Võrkpall24 kodukootud otseülekandele intervjuud andes saavutatu üle mõistagi rõõmu.

Keith, räägime otse, nii et ropendada ei tohi – mis tunne on pärast veerandfinaali koha tagamist?

Tunne on väsinud, aga väga hea!

Mis teile võidu tõi? Kas tegite hooaja parima mängu?

Ma ei nimetaks seda parimaks mänguks, aga arvan, et mängisime võistkonnana hästi. Me uskusime lõpuni, et suudame siit selle võidu täna ära tuua. Võistkonnana tõimegi selle ära.

Kas peatreener Ioannis Kalmazidis on see, kes on toonud meeskonda värskust? Kas see oli paljuski ka tema võit?

Jah, see on kogu meeskonna võit ja sinna juurde läheb staff ja muidugi suurepärased fännid, kes siia täna kõik kohale olid tulnud. Peatreener on super ja paneme täiega edasi.

Järgmises ringis tuleb Milano vastu. Võib ikkagi öelda, et Euroopa paremikku kuuluv meeskond. Kas usud, et Saaremaal võib tekkida võimalus neid üllatada?

Ma kuulsin, et teine mäng on Saaremaal. Kui me seal organiseerime täismaja publikut, siis äkki suudame väikse ime korda saata. Mina usun, et meil ei tohiks olla seal mingeid pingeid, lähme paneme lihtsalt täiega ja naudime.

Kas täna on päev, mil sa tunned, et Eestisse mängima naasmine oli igal juhul õige otsus?

Jah, mina ei kahetse. Selliste hetkede nimel ma võrpalli mängingi, see on super.

Seda on rõõm kuulda. Palju õnne veelkord!