fbpx
Close

Kevin Saar võistkonnakaaslasest: Tanila lööb kõvemini, kui Tartu pool olevad kraanad!

Karl Rinaldo, Mihkel Tanila ja Kevin Saar. | Foto: kuvatõmmis Duo5 otseülekandest

Tänavusel Credit24 Balti liigas jäi pidada veel vaid üks kohtumine, milleks oli mõistagi finaal. Nagu hooaja käigus arvati, jõudsid kullamängule Tartu Bigbank ja TalTech ja Baltikumi parimaks volleklubiks aastal 2022 krooniti Tartu tulemusega 3:0 (25:21, 25:16, 25:20).

Turniiri parimate nurgaründajate sekka valitud Kevin Saar rääkis mängu järel, et TalTech sai oma miinimumeesmärgiga hakkama. “Täna oli 0:3 meie lagi, nautisime lihtsalt mängu.”

“Finaal oli mõnus ja pingevaba. Et Tartut võita, on vaja mängida ideaalilähedaselt,” jätkas parima temporündaja auhinnaga pärjatud Mihkel Tanila. “Kert Toobalil on vastuvõtt hästi käes, keskel on neil pikad mehed, igal positsioonil on tugevad mängijad.”

“See oli vist eelviimane pall, mille Kert nii ilusti võrgu pealt Martti Juhkamile ette mängis – seda ei tahagi kaitses üles mängida,” naljatles Saar ja vihjas ka Tartu temporündajatele Alex Saaremaale ja Mart Naabrile: “Kui tähele panite, siis Tanila, kellel on käsi randmest üle võrgu, suudab lüüa kõvemini, kui teisel pool võrku seisvad kraanad!”

Vaata intevjuud kogupikkuses siit.

scroll to top