fbpx
Close

Kiisk naasis meistriliigas platsile ja aitas tartlastel võita ülikoolide duelli, Võru möödus Audentesest

Ingrid Kiisk. | Foto: volley.ee

Eesti meistrivõistlustel oli täna võidukas valitsev meister Tartu Ülikool/Bigbank, kes alistas 180 kilomeetri kaugusel kodust 3:0 (14, 12, 19) Tallinna Ülikooli.

Hendrik Rikandi hoolealustest tegi meistriliigas ühe oma karjääri edukama mängu 21-aastane Annabel Huik, kes kogus viie serviässa toel lõpuks üleplatsinaisena 15 punkti (+10). Soomes (elu) esimesed kuud (ja aastad) elanud Laura Reiter lisas 12 (+10) punkti ning Soomes viimased paar kuud elanud ja võrkpalli mänginud Ingrid Kiisk kogus esimeses kohtumises vana koduklubi eest 10 punkti (+6). Sten Esna juhendatavatele väljakuperenaistele tõi Ave Kuusk 10 (+2) ja Maret Kuuse 8 punkti (+3). Revanši võtmise võimalus avaneb Tallinna Ülikoolil juba järgmisel nädalavahetusel, kui naiskonnad kohtuvad Tartus.

Eile sai meistriliigas väärt võidu Raivo Jeenase juhendatav Famila/Võru, kes alistas kodus Andrei Ojametsa ja Audentese SG/Noortekoondise 3:0 (21, 22, 18). Võitjatele tõi kogenud Mari-Liis Graumann 18 (+12) ja Eliise Hollas 17 punkti (+12). Audentese tulemuslikem oli Eva Liisa Kuivonen 12 punktiga (+5), Maren Mõrd lisas 10 punkti (+5).

Naiste meistriliiga põhiturniiri võidu on kindlustanud TalTech/Tradehouse. Tartlased jätkavad kindlalt teisena ja veel nädala eest tabelis viiendal kohal paiknenud Võru kerkis juba kolmandaks. Poolfinaalist jääks praeguse seisuga ainsana välja Tallinna Ülikool.

Tabeliseis.
scroll to top