fbpx
Close

Kodune võrkpallihooaeg algab tippude lahinguga

Saarlaste liider Siim Põlluäär ja Tartu blokikuningas Meelis Kivisild kohtuvad tänavu juba avavoorus. | Foto: volley.ee

Credit24 Eesti-Läti ühisliiga uus hooaeg saab stardi poole kuu pärast ehk 29. septembril, kui Saaremaa Võrkpalliklubi võõrustab Tallinna Tehnikaülikooli (uue nimega TalTechi).

Avavoorus näeme aga ka tõelist tippude lahingut, sest päev hiljem, pühapäeval, võõrustab Tartu Bigbank Saaremaa võrkpalliklubi. Nimetatud meeskonnad kohtusid viimati kevadises Eesti meistrivõistluste finaalis, kus Saaremaa võitis seeria 4:1.

Saaremaa kõrval peab hooaja avanädalavahetusel Eesti klubidest kaks kohtumist ka Pärnu, kes sõidab külla Daugavpilsile (mullu 12.) ja Jekabpilsile (3.). Nii Tallinna Selver kui Rakvere võõrustavad avavoorus Riia Tehnikaülikooli (7.).

Kokku osaleb Balti liigas tänavu kuus Eesti ja viis Läti klubi. Leedulased loobusid, võlgades Järvamaa lõpetas aga tegevuse.

Balti liiga põhiturniir lõpeb 17. veebruaril, tšempion selgitatakse välja märtsi esimesel nädalavahetusel toimuval nelja meeskonna finaalturniiril. Tele- või netiülekannetena jõuavad spordisõpradeni taas kõik Eesti klubide kodumängud.

scroll to top