fbpx
Close

Kodune võrkpallihooaeg algab tõelise maiuspalaga, saarlased pidid vastaseid vahetama

Tallinna Selver on saanud kahe hooaja vahel kõvasti täiendust. | Foto: Allan Mehik/Saaremaa VK

Credit24 Meistriliiga hooaeg saab hoo sisse eeloleval nädalavahetusel, mil Balti liigas on mängutules kohe kõik viis meie paremat meeskonda.

Avavooru keskne kohtumine leiab aset laupäeval kell 17.00 Tallinnas Audentese spordihoones, kus Tallinna Selver võõrustab mullust karikavõitjat Tartu Bigbanki. Pikaaegseid Eesti koondislasi leiab mõlemast meeskonnast, sest Tartus on karjääri jätkamas Kert Toobal ja Rait Rikberg ning Selveriga liitusid suvel nii Renee Teppan, Kristo Kollo kui ka Andrus Raadik. Lisaks näeb platsil mitmeid meie hetke andekamaid noormängijaid, kes on juba samuti tee koondisse leidnud.

Pärnu Võrkpalliklubi võõrustab laupäeval kell 15.00 Tallinna Tehnikaülikooli, pühapäeval kell 19.00 kohtuvad kaks pealinnaklubi TalTech ja Selver omavahel Tehnikaülikooli spordihoones. Pühapäeval kell 17.30 on kavas ka Tartu ja Pärnu duell.

Pärnu kõrval teise Eesti klubina tänavu eurosarjas kaasa lööv Saaremaa Võrkpalliklubi pidi alustama hooaega kahe võõrsilmänguga lätlaste vastu, ent koroonaviirusega seotud riikidevaheliste erimeetmete tõttu reisitakse hoopis Leetu, kus kohtutakse laupäeval kell 15.00 Balti liigasse naaseva Klaipeda Amberiga.

Seda, kas ja millal meie klubid lätlastega üldse mängida saavad, näitab aeg. Liiga ajakava peaks ilmuma aga võrkpalliliidu kodulehele ilmselt täna, mil Tallinnas peetakse nii meeste kui ka naiste liiga pressikonverents.

Eestist teevad Credit24 Meistriliigas tänavu kaasa Tallinna Selver, Saaremaa Võrkpalliklubi, Pärnu Võrkpalliklubi, TalTech ja Tartu Bigbank. Lätist osalevad Riia Tehnikaülikool/Jurmala, Daugavpilsi Ülikool/Ezerzeme, Jelgava Biolars, Daugavpils ja Jekabpilsi Luši ning Leedut esindab Klaipeda Amberi meeskond. Võrreldes mullusega on seega muudatusi kolm: Limbaži loobus ning Daugavpils ja Klaipeda naasevad.

scroll to top