fbpx
Close

Kollo koostööst Vassiljeviga: ma arvan, et ma olen natuke rahulikumaks jäänud

Kristo Kollo koos Denis Losnikoviga servi vastuvõtul. | Foto: Allan Mehik/Saaremaa VK

Tallinna Selveri nurgaründaja Kristo Kollo tunnustas pärast Eesti meistrivõistluste pronksiseeria avamängus teenitud 3:0 võitu Pärnu Võrkpalliklubi üle kogu meeskonda.

Kas mängu lõpptulemus viitab, et Selveri meeste olek oli kuidagi mõnusam kui poolfinaalseeria viimastes mängudes Saaremaa vastu? “Kindlasti mitte. Pigem oli vaimselt päris raske end suruda ja sundida. Mul on hea meel, et võistkond näitas sisu ja suutsime puhta lehena avamängust läbi tulla. Müts maha kogu tiimi ees,” vastas 31-aastane tartlane.

Kollo sõnul ei saanud meeskond valusalt käest lastud poolfinaalseeriat taga nutma jääda. “See jäi minevikku. Mis siin ikka selle peale mõelda – oli, mis oli. Selline on sport. Ma usun, et võrkpallisõpradel oli tore seda seeriat jälgida, paraku pidi keegi kaotama.”

Nurgaründaja sõnul on võistkonnasisene konkurents olnud tänavu edasiviiv jõud. “Olen oma rolliga rahul. Mina, Radža (Andrus Raadik) ja Belka (Oliver Orav) – meil on konstantselt konkurentsi olnud. Arvan, et me täiendame üksteist ja see on igati tipp-topp. Eks üksikuid vigastusi ole ikka endal olnud, aga see käib asja juurde.”

Mida on Kollo tänavu Selveris Rainer Vassiljevi käe all enim õppinud? “Ma arvan, et ma olen natuke rahulikumaks jäänud,” muigas Kollo. “Olen Raineriga kaua aega koostööd teinud – tema tunneb mind läbi ja lõhki, ning vastupidi. Aga jah, just mentaalse poolega oleme kõige rohkem vaeva näinud.”

Selveri ja Pärnu vahelise pronksiseeria teine mäng toimub neljapäeval Pärnus. Ühtlasi võib seal seeria ka läbi saada, kui Selver suudab taas võita.

Vaata videost intervjuusid Kristo Kollo ja Pärnu kapteni Martti Keelega:

scroll to top