fbpx
Close

Konkurendil on Tallinna Ülikooli pikast võiduseeriast villand saanud

Lotus/Timber/Neemeco eilses mängus Tartu Bigbankiga. | Foto: Karl Rinaldo

Eesti üks tugevamaid esiliigaklubisid Tallinna Lotus/Timber/Neemeco pidas eile Eesti karikavõistlustel esimese veerandfinaalmängu Tartu Bigbankiga ja teenis Tallinna 32. keskkoolis peetud kohtumises 0:3 (14, 16, 27) kaotuse.

Asko Esna hoolealused kaotasid kaks esimest geimi kindlalt, ent omasid kolmandas, kus tartlased olid pool põhikoosseisust välja vahetanud, geimpalli, mida realiseerida siiski ei õnnestunud. Tartu tulemuslikumad olid täismängu kirja saanud Märt Tammearu 16 (+10) ja vahetusest sekkunud Hergo Hansman 9 punktiga (+6). Neemecol jäid efektiivsusnäitajaga plussi vaid kaks temporündajat: Mario Stepanov kogus 8 punkti (+4) ja vahetusest tulnud Grigori Sorgin 4 punkti (+4).

“Raskete pallide lahendamine on sellise bloki vastu raske,” tunnistas esiliigaklubi nurgaründaja Keiro Jõgisalu mängujärgses intervjuus. “Väljakutse oli hea, sest hooaja eel me ei oodanud, et tänavu karikat mängime. See oli üllatus ja boonus kõigile.”

Eriline oli eilne mäng aga ka meistriliigakogemusega hiidlase Robin Valtingu jaoks, kes mängis oma endise koduklubi vastu. Libero sai tööga kenasti hakkama, näidates servi vastuvõtul kõrget õnnestumisprotsenti (71).

“Mul oli väga tore oma sõpru ja kunagisi võistkonnakaaslasi näha. Väga hea tunne oli jälle võrkpalli mängida. Ütlesin juba meestele, et tulen järgmisel aastal Tartusse tagasi,” naljatles Valting.

Esiliigas ihkab Neemeco viimaks Tallinna Ülikooli mitmeaastase võiduseeria lõpetada.

“Aeg on neid hammustada. Eesmärk on esiliigas kindlasti esikoht,” ütles Jõgisalu. “Ma pole esiliigat mänginud ja ei tea, mis tasemega nad on. Aga kindlasti läheme ja paneme neile ära! Miks me muidu kaks korda nädalas kokku tuleme? Kui teeme, siis täiega. Proovime liiga ära võita,” lisas Valting.

Intervjuu Robin Valtingu ja Keiro Jõgisaluga:

scroll to top