fbpx
Close

Koondise fännisärkide müük osutus üle ootuste edukaks – kas ja kust sini-must-valget leiab veel?

Uued fännisärgid (esiplaanil) on otsakorral, vanu ei leia enam üldse. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Eesti võrkpallikoondiste uut fännisärki leiab veel vaid üksikutest Sportlandi poodidest, sest spordisõprade huvi osutus oodatust suuremaks.

“Nõudlus on olnud väga-väga suur ja ületas prognoosi,” kinnitab Sportlandi spordi- ja üritusturundusjuht Kert Rang. “Tuhatkond toodetud särki on tänaseks sisuliselt läbi müüdud. Üksikuid suurusi leiab veel Tallinnas Ülemiste ja Kristiine keskusest, Rakveres Põhjakeskusest, Tartus Lõunakeskusest ja Pärnus Kaubamajakast. Enne poodi minemist tasub helistada ja uurida, mis suurusi konkreetses poes alles on.”

Fännisärgi menule aitas kaasa meie naiste koondis, keda läksid Ungaris toimunud EM-ile toetama paljud sellised võrkpallisõbrad, kes varasemalt polnud suurturniiridel meie meeskonnaga kaasas käinud. Ostu viimasele hetkele jätnud inimesed võivadki nüüd spetsiaalse särgita jääda, sest ka vana kujundusega (lõviga) fännisärk müüdi tänavu läbi.

“Probleem seoses särkide defitsiidiga tekkis eelmise nädala teises pooles,” ütleb Rang, kelle meilipostkast on sellest ajast saati punane olnud. “Uusi särki pole võimalik nii lühikese aja jooksul enam valmistada, sest tegu omanäoliste õmmeldut särkidega, mida ei toodeta päeva-kahega.”

Eesti meeskond alustab EM-finaalturniiri Rotterdamis reedel suurfavoriit Poola vastu.

scroll to top